Aktualności 8 lipca 2022

Manchester United poszedł w styl retro. Nowe koszulki Czerwonych Diabłów

Coraz więcej klubów wypuszcza w świat swoje nowe stroje. Tym razem zrobił to Manchester United. Jeden z najpopularniejszych klubów na świecie poszedł w styl retro. Efektowny kołnierzyk będzie jednym z głównych elementów przykuwających uwagę do tradycyjnego czerwonego trykotu.

Manchester United nie uciekał od tradycyjnych barw. Postawił na czerwoną koszulkę domową. Poza tym widnieją na niej białe loga sponsorów – Adidas oraz TeamViewer. Na górze uwagę przykuwają trzy czarne paski, ale przede wszystkim kołnierzyk. Biały kolor wzbogacony “trójkątami” w czerwono-czarnych barwach.

Nowe koszulki można już kupić w klubowym sklepie. Cena? Za wersje kibicowską trzeba zapłacić 70 lub 75 funtów, w zależności czy chcemy z krótkim, czy z długim rękawem. W przypadku wersji “autenthic”, a więc takiej, którą noszą piłkarzę, cena wzrasta. Taka przyjemność kosztuje 100 lub 110 funtów.

Manchester United dzisiaj ruszył na tournee. Najpierw Tajlandia, później Australia. W tych miejscach angielski klub będzie przygotowywać się do nowego sezonu. Erik ten Hag zabrał 31 piłkarzy, którzy pojechali trenować przed sezonem. Z nowych twarzy pojawił się Tyrell Malacia. Warto dodać, że w składzie brakuje Cristiano Ronaldo. Portugalczyk dostał dodatkowe wolne, ze względu na sprawy rodzinne.