Aktualności 12 kwietnia 2022

Marcin Feddek zawieszony przez Polsat

Kompromitujący występ komentatora nie przeszedł bez echa wśród widzów. Jak się okazuje rodzima stacja także ma dość tego typu występków. Marcin Feddek przez najbliższy miesiąc nie pojawi się na antenie Polsatu Sport i jego kanałów.

Dwa lata temu Marcin Feddek musiał odpokutować za fatalny występ podczas meczu Pucharu Polski. Wtedy tłumaczył się wypadkiem samochodowym w drodze na stadion. Teraz nie miał już nic na swoje usprawiedliwienie. Komentator Polsatu Sport skompromitował siebie i poniekąd stacje, wypowiedziami podczas meczu Manchester City – Atletico Madryt.

To nie pierwszy słaby występ tego komentatora. Notoryczne mylenie zawodników, brak podstawowej wiedzy i przygotowania do meczu to chyba najczęstsze zarzuty pod adresem dziennikarza. Marcin Feddek tym razem znowu nie popisał się. Joao Felixowi zaliczył dwa finały Ligi Mistrzów w barwach Atletico, podczas gdy Portugalczyk wtedy nawet nie marzył o transferze do Madrytu. Pomylił także daty transferu Kevina De Bruyne’a do Manchesteru City. Jednak apogeum występu była wzmianka o Jacku Grealishu.

Tydzień temu głośno było, że angielski piłkarz zostanie twarzą marki Gucci. Marcin Feddek uznał, że zabawnym będzie wspomnieć, że jego znajoma mówi na włoską markę… “Guczi sruczi”. Te żarty jednak nie rozbawiły widzów, którzy w internecie dość mocno dali upust swoim negatywnym emocjom. Nie spodobało się to jak widać szefom stacji. Komentator na miesiąc został zawieszony w swoich obowiązkach.