Aktualności 5 października 2021

Kibice Radomiaka mają dosyć. Wymowne transparenty dotyczące nowego stadionu

Nie ma dłużej budowanego stadionu w Polsce niż ten w Radomiu. Miało być szybko i przyjemnie, tymczasem budowa trwa i końca jej nie widać. Radomiak zdążył w tym czasie awansować do Ekstraklasy i nadal gra na obiekcie miejskim, zamiast na nowoczesnym stadionie przy ul. Struga. Ten stan rzeczy bardzo nie podoba się miejscowym fanom, którzy dali upust swoich emocji w odpowiednich transparentach.

Dokładnie rok temu pisaliśmy o zawirowaniach dotyczących budowy stadionu w Radomiu. Liczba nieprawidłowości porażała i nadal poraża. W najgorszej sytuacji nadal jest klub. Radomiak nie ma wielkiego wyboru i musi grać na stadionie miejskim, z którego do tej pory głównie korzystała Broń Radom. Mimo sporego zainteresowania, “Warchoły” mogą wpuścić ograniczoną liczbę kibiców.

Kibice wielokrotnie już skandowali nieprzychylne hasła dla osób zarządzających MOSiR-em w Radomiu. Teraz słowa “przelali” na transparenty zawieszone na mieście.

Kibice Radomiaka mają prawo być poirytowani. Budowa trwa już ponad pięć lat, a jej końca nie widać. Przed chwilą okazało się, że kolejne elementy wybudowanych trybun nadają się… do rozbiórki.