Aktualności 28 lutego 2021

Korona Kielce zorganizowała specjalne szkolenie dla piłkarzy

Korona Kielce wyszła z założenia, że wiedza z komunikacji i marketingu jest ważna dla piłkarzy. W związku z tym klub zorganizował szkolenie.

Komunikacja i marketing coraz ważniejsze w życiu piłkarzy

Rola piłkarza w dzisiejszym świecie często wymaga nie tylko dobrych występów na boisku. Ważna jest także interakcja z kibicami w mediach społecznościowych, a także zaangażowanie w marketingowe aspekty działalności klubu. Kluby sportowe, nie tylko piłkarskie, w ten sposób coraz częściej przypominają korporacje. To jednak jest nieuniknione, gdyż komunikacja i marketing są bardzo ważnymi elementami współpracy z klubową społecznością.

Korona Kielce szkoli piłkarzy

Przed czwartkowym treningiem piłkarze Korony wzięli udział w specjalnym szkoleniu z zakresu komunikacji i marketingu. Poprowadziła je dyrektor marketingu i komunikacji oraz rzecznik prasowy klubu, Daria Wollenberg.

Podczas czwartkowych szkoleń zawodnicy dowiedzieli się więcej nie tylko na temat komunikacji i marketingu. Mogli dowiedzieć się więcej także na temat polityki przeciwko rasizmowi i dyskryminacji oraz zapobieganiu korupcji w sporcie. Podczas spotkania poruszono również temat bezpieczeństwa

Korona Kielce

– Egzaminu nie było, ale odnieśliśmy wrażenie, że pilni z nich (przyp. red. – czyli piłkarzy) uczniowie – przekazała Korona Kielce w mediach społecznościowych.

Fot. Korona Kielce