Aktualności 19 stycznia 2021

Daria Wollenberg nowym dyrektorem marketingu i komunikacji w Koronie Kielce!

Z dniem 18 stycznia 2021 roku Daria Wollenberg została nowym dyrektorem marketingu i komunikacji Korony Kielce, a także rzecznikiem prasowym klubu. Wcześniej tę drugą funkcję Daria Wollenberg pełniła w ekipie Rakowa Częstochowa.

Zmiany w Kielcach

W Koronie Kielce nastąpiły spore zmiany. Dyrektorem do spraw marketingu była Katarzyna Dudek. Z kolei rzecznikiem prasowym zespołu był Maciej Sierpień. Te dwie funkcję od 18 stycznia pełni Daria Wollenberg, która w takich słowach na łamach oficjalnej strony klubu skomentowała swój krok – Miałam w ostatnim czasie kilka propozycji z innych klubów, ale ta z Kielc była dla mnie najciekawsza pod kątem dalszego rozwoju osobistego. Korona to Klub, który nadal obraca się w ekstraklasowych realiach. Głęboko wierzę w to, że zmiany, które zachodzą w żółto-czerwonej ekipie poprowadzą nas do szybkiego powrotu na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Polsce. Jestem ambitna i nie boję się wyzwań. Liczę, że moje doświadczenie pomoże w tym, by Kielce na dobre wróciły do komunikacyjno-marketingowej czołówki w Polsce. Pora na nowe otwarcie.

Doświadczenie

Przez dwa ostatnie lata Daria Wollenberg pełniła funkcję rzecznika prasowego Rakowa Częstochowa. Wcześniej związana była z Lechią Gdańsk, pełniąc rolę specjalisty ds. PR I CSR, a także Zagłębiem Lubin, w którym pracowała jako starszy specjalista ds. marketingu i PR.

fot. Youtube/KoronaKielce