Aktualności 20 stycznia 2021

Gary Neville nawiązał współpracę z Castore!

Przez trzy najbliższe lata Gary Neville będzie współpracował z brytyjską marką Castore, która odpowiada za odzież sportową. Ten ruch najprawdopodobniej zwiastuje wkroczenie firmy do świata futbolu. Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się pierwsze informacje dotyczące współprac Castore z trzema klubami piłkarskimi. 

Gary Neville to legendarny piłkarz Manchesteru United, który razem z zespołem “Czerwonych Diabłów” wygrywał m.in. puchar Ligi Mistrzów (dwukrotnie) oraz mistrzostwo Anglii (dwunastokrotnie). Po zakończeniu piłkarskiej kariery Anglik rozpoczął przygodę ze szkoleniem. Nieudany epizod w Valencii sprawił, iż jak na razie Neville porzucił chęć prowadzenia zespołu i pełni aktualnie rolę eksperta w stacjach telewizyjnych.

Współpraca z Castore

Rozpoznawalność Gary’ego Nevilla w Wielkiej Brytanii skłoniła firmę Castore do nawiązania współpracy. W oficjalnym komunikacie marki odzieżowej możemy przeczytać, iż przez najbliższe trzy lata Neville będzie współpracował z firmą odzieżową nie tylko w dziedzinie sportowej, ale również lifestyle’owej.

Krok w kierunki piłki

Firma Castore tym samym wysyła pewien sygnał. Pod koniec roku media społeczniościowe obiegła informacja o możliwej współpracy marki odzieżowej z klubami piłkarskimi. Jak twierdzi serwis Footy Headlines, Castore zostanie sponsorem takich ekip jak Wolverhampton, Newcastle czy Roma. Na ten moment nie ma jednak oficjalnych informacji. Pojawiły się jedynie przypuszczenia związane z wyglądem koszulek.