Microsoft z Igrzyskami
Firma należąca do Billa Gates`a - Microsoft - został partnerem zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Impreza odbędzie się w dniach 7-23 lutego 2014 roku na terenie Rosji.
– Zawody w Soczi z każdym dniem zyskują na atrakcyjności, a taki partner, jak Microsoft tylko tego dowodzi – powiedział Dmitry Chernyshenko, dyrektor komitetu organizacyjnego Igrzysk.
Głos w sprawie zabrał również szef Microsoft w Rosji – Nikolai Pryanishnikov. – Wybierając nas na dostawcę oprogramowania, działacze obdarzyli nas ogromnym zaufaniem. Otwiera to szerokie pole kooperacji między obiema stronami, a nam pozwoli na wprowadzanie w życie innowacyjnych systemów operacyjnych.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Ze świata
NFL znowu na stadionie Bayernu Monachium
NFL ponownie zawita na Allianz Arena, gdzie zostaną rozegrane mecze sezonu zasadniczego w latach 2026 i 2028. To oznaka zacieśnienia współpracy Niemców z Amerykanami.