New York Knicks zaczęli sezon w 3D
Era trójwymiarowych prezentacji nadchodzi. Taki przekaz należy wysnuć z tego, co przed meczem otwarcia sezonu NBA zobaczyli fani jednej z drużyn.

Przed rozpoczęciem spotkania New York Knicks z pierwszym rywalem – Boston Celtics, 25 grudnia, nowojorscy fani mogli podziwiać niezwykłą projekcję 3D.
Została ona przygotowana przez The Famous Group. Projekcja objęła całe boisko, co bardzo się spodobało zgromadzonym w Madison Square Garden kibicom.
Warto także dodać, że to druga taka prezentacja, w której udział wziął koszykarz Knicksów, Carmelo Anthony. Kilka miesięcy temu brał on udział w promocji Nike obejmującej nowe „Jordany Melo M8”.
Poniżej możecie obejrzeć obie prezentacje:
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Muzeum Barcelony znów przyciąga tłumy. Powrót na Camp Nou kluczem do sukcesu
Muzeum Barcelony ponownie przekroczyło symboliczną granicę miliona odwiedzających w skali roku, co stanowi wyraźny sygnał odbudowy po trudnym okresie pandemii i trwającej przebudowy stadionu. W 2025 roku z Barça Immersive Tour skorzystało ponad 1,05 mln osób, co oznacza wzrost o około 35% w porównaniu z rokiem poprzednim.