Chicago Fire z nowym sponsorem głównym
Chicago Fire występujące w Major League Soccer pozyskało nowego sponsora głównego.

Umowę zawarto z Motorolą, czyli amerykańskim potentatem na rynku telekomunikacyjnym. Logo firmy pojawi się na głównym miejscu koszulek meczowych.
Firma z siedzibą w Chicago podpisała trzyletnią umowę z klubem. W jej ramach ekspozycja logo będzie także widoczna na strojach treningowych.
Co więcej, zespół będzie korzystać ze smartfonów i akcesoriów od tej marki do tworzenia treści multimedialnych o charakterze społecznościowym i medialnym.
Motorola zastąpiła producenta farb Valspar w roli głównego sponsora.
Warto także dodać, że z Chicago Fire właśnie podpisał kontrakt reprezentant Polski, Przemysław Frankowski.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Apple i Maraton Londyński – technologia wkracza na nowy poziom sportu
Apple oficjalnie dołączyło do grona partnerów jednego z najbardziej prestiżowych biegów na świecie – Maratonu Londyńskiego. Firma została ogłoszona partnerem technologicznym edycji 2026, co oznacza istotne wzmocnienie obecności technologii w trakcie eventu.