Salah związał się z gigantem
Gwiazda piłki nożnej z Egiptu i Liverpoolu FC, Mohamed Salah, podpisał umowę z DHL Express. Kontrakt podpisano jeszcze przed finałem Ligi Mistrzów z Realem Madryt.

25-letni piłkarz stanie się ambasadorem marki globalnej firmy logistycznej w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej (MENA). Umowa będzie obowiązywać przez następne dwa lata.
Najlepszy strzelec Premier League będzie współpracował z DHL nad serią działań marketingowych i inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.
Partnerstwo to pierwsza umowa indywidualna z piłkarzem dla tego oddziału DHL.
– Jestem bardzo dumny z tego, że jestem pierwszym piłkarzem, który współpracuje z DHL, i cieszę się, że mogę współpracować z międzynarodową marką – powiedział Salah w rozmowie z „Arab News”.
Warto dodać, że Salah ma indywidualne umowy z regionalnymi przedstawicielami Vodafone oraz PepsiCo.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Apple i Maraton Londyński – technologia wkracza na nowy poziom sportu
Apple oficjalnie dołączyło do grona partnerów jednego z najbardziej prestiżowych biegów na świecie – Maratonu Londyńskiego. Firma została ogłoszona partnerem technologicznym edycji 2026, co oznacza istotne wzmocnienie obecności technologii w trakcie eventu.