NHL na kolejne lata z gigantem
National Hockey League (NHL) będzie w dalszym ciągu współpracować z potentatem na rynku napojów bezalkoholowych.

Według informacji „New York Business Journal” kontrakt między NHL a Pepsi został przedłużony na kolejne pięć lat.
Warunków nie ujawniono, ale mówi się roczna kwota przelewana na konto rozgrywek będzie ośmiocyfrowa i znacząco wzrośnie względem ostatniego porozumienia z 2012 roku.
Pepsi pozostanie w Ameryce Północnej wyłącznym partnerem hokejowej ligi w zakresie napojów bezalkoholowych, pikantnych przekąsek oraz żywienia sportowego.
Współpraca między stronami rozpoczęła się w 2006 roku. Dodatkowo Pepsi wspiera kilka franczyz NHL.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Apple i Maraton Londyński – technologia wkracza na nowy poziom sportu
Apple oficjalnie dołączyło do grona partnerów jednego z najbardziej prestiżowych biegów na świecie – Maratonu Londyńskiego. Firma została ogłoszona partnerem technologicznym edycji 2026, co oznacza istotne wzmocnienie obecności technologii w trakcie eventu.