Meksykanie z przewoźnikami
Meksykańska Federacja Piłkarska (FMF) poinformowała o podpisaniu podwójnego kontraktu, którego stronami są dwie linie lotnicze.

Na mocy porozumienia Delta Air Lines oraz Aeroméxico zostały globalnym sponsorem organu zarządzającego meksykańską piłką nożną.
Zgodnie z warunkami umowy obydwie firmy zostały oficjalnymi przewoźnikami reprezentacji Meksyku.
Linie lotnicze zyskają wyraźną ekspozycję przy okazji meczów domowych oraz tych rozgrywanych na terenie Stanów Zjednoczony w roli gospodarza.
– Ta umowa sponsorska jest historyczna tak dla Delty i Aeroméxico, jak i dla reprezentacji Meksyku – powiedział Steve Sear, prezes Delty ds. sprzedaży.
Warunki finansowe nie zostały ujawnione. Wiadomo, że kontrakty mają charakter wieloletni.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
FIFA i Infantino chcą zniesienia zakazu dla Rosji
Prezydent FIFA Gianni Infantino ponownie zabrał głos w sprawie udziału Rosji w międzynarodowych rozgrywkach piłkarskich i zaproponował zniesienie obowiązującego od 2022 roku zakazu uczestnictwa rosyjskich drużyn, przynajmniej w kategoriach młodzieżowych. To stanowisko, które pojawiło się w wywiadzie dla brytyjskich mediów, wzbudziło szerokie kontrowersje i polityczne reakcje na świecie.