Dunkin’ Donuts z NHL
Sieć kawiarni Dunkin’ Donuts zawarła wieloletnią umowę o współpracy z National Hockey League (NHL).

Firma będzie miała status oficjalej kawy, pączka i kanapki śniadaniowej NHL na terenie Stanów Zjednoczonych.
Współpraca oficjalnie rozpocznie się przy okazji 2017 Winter Classic. Impreza odbędzie się 2 stycznia na Busch Stadium, a zagrają ze sobą St. Louis Blues oraz Chicago Blackhawks.
Firma będzie miała swoją ekspozycję także przy okazji All-Star Weekend czy Stadium Series. Dodatkowo skorzysta z możliwości promocji za pomocą nadawców NHL oraz platform cyfrowych.
Fani pączków mogą spodziewać się również specjalnych limitowanych czasowo edycji klubowych smakołyków.
Warto dodać, że firma już wcześniej współpracowała z Boston Bruins, New York Rangers, Chicago Blackhawks, Nashville Predators, Philadelphia Flyers, Pittsburgh Penguins, Tampa Bay Lightning i Washington Capitals.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Muzeum Barcelony znów przyciąga tłumy. Powrót na Camp Nou kluczem do sukcesu
Muzeum Barcelony ponownie przekroczyło symboliczną granicę miliona odwiedzających w skali roku, co stanowi wyraźny sygnał odbudowy po trudnym okresie pandemii i trwającej przebudowy stadionu. W 2025 roku z Barça Immersive Tour skorzystało ponad 1,05 mln osób, co oznacza wzrost o około 35% w porównaniu z rokiem poprzednim.