MAN dalej wiezie Bayern
MAN, producent samochodów ciężarowych i autokarów, poinformował, iż będzie w dalszym ciągu wspierać FC Bayern Monachium, mistrza 1.Bundesligi.

Nowa umowa została zawarta na okres trzech sezonów. Warto tym samym przypomnieć, że współpraca między podmiotami rozpoczęła się w 2008 roku.
W ramach przedłużenia kontraktu MAN dalej będzie promowany na Allianz Arenie. Ekspozycja będzie również widoczna na programach meczowych oraz w mediach społecznościowych klubu.
– To pomoże nam realizować naszą strategię internacjonalizacji – przyznał Joachim Drees, prezes MAN.
Firma znajduje się na trzecim poziomie piramidy sponsorskiej Bayernu. MAN znajduje się tam razem z Coca-Colą, Giorgio Armanim, Procter & Gamble oraz Philipsem.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Współpraca klubów ze sponsorami na koszulkach. Króluje Premier League
Premier League to najbardziej udany produkt sportowy na świecie. Generuje miliardy dolarów przychodu. Transmisje docierają do każdego zakątka świata.