Gwiazda inwestuje w hotele
Cristiano Ronaldo, piłkarz reprezentacji Portugalii oraz Realu Madryt CF, będzie inwestował w biznes hotelarski.

Świadczy o tym kontrakt z Dionisio Pestaną, który jest właścicielem sieci hoteli Pestana Hotels and Resorts. W jej skład wchodzi 91 obiektów.
Portugalskie media sugerują, że w ramach współpracy w rodzinnym mieście piłkarza, Funchal na Maderze, powstanie ekskluzywny hotel. Warto zarazem dodać, że właśnie tam swoją siedzibę ma też Pestana Group.
Sportowiec od dawna inwestuje w nieruchomości. Szacuje się, że do tej pory jest to już ponad 30 milionów euro. Jego majątek szacuje się na ponad 200 milionów europejskiej waluty.
Oficjalnie kontrakt ma zostać ujawniony 17 grudnia w Lizbonie.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
NFL znowu na stadionie Bayernu Monachium
NFL ponownie zawita na Allianz Arena, gdzie zostaną rozegrane mecze sezonu zasadniczego w latach 2026 i 2028. To oznaka zacieśnienia współpracy Niemców z Amerykanami.