Klub MLS z PepsiCo
New York City FC, klub debiutujący w Major League Soccer, podpisał nową umowę sponsorską. Partnerem nowojorczyków będzie gigant PepsiCo.

Producent napojów oraz produktów spożywczych do końca obecnego sezonu będzie wyłącznym partnerem klubu w zakresie napojów gazowanych i wody mineralnej na Yankee Stadium.
Oprócz tego PepsiCo ma również prawa do mrożonej herbaty, czipsów ziemniaczanych oraz słonych przekąsek.
Loga marek należący do firmy będą się pojawiać na tablicach LED w trakcie domowych meczów NYCFC.
– PepsiCo ma długą historię inwestowania w piłkę nożną i jej wspierania, cieszymy się na współpracę z nimi w Nowym Jorku – powiedział Tom Glick, prezes klubu.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
NFL znowu na stadionie Bayernu Monachium
NFL ponownie zawita na Allianz Arena, gdzie zostaną rozegrane mecze sezonu zasadniczego w latach 2026 i 2028. To oznaka zacieśnienia współpracy Niemców z Amerykanami.