Znakomita oglądalność historycznego zwycięstwa Igi Świątek
4,5 miliona widzów oglądało w Polsacie i Polsacie Sport 1 finał legendarnego Wimbledonu z udziałem Igi Świątek. Polka była bezlitosna dla swojej rywalki.
Iga Świątek odniosła historyczny sukces, w kapitalny sposób pokonała Amandę Anisimovą 6:0, 6:0 w finale Wimbledonu. Polka zachwyciła cały świat i sięgnęła po tytuł mistrzyni Wimbledonu, a także odebrała trofeum z rąk samej księżnej Kate, patronki All England Lawn Tennis & Croquet Club.
Aby mieć świadomość, jak duża była to widownia, dodajmy, że co piąty telewidz w Polsce spędził sobotnie popołudnie razem z Telewizją Polsat, wspierając Polkę w drodze do jej pierwszego triumfu w najsłynniejszym turnieju tenisowym świata!
Redakcja Sport Marketing
Więcej Świat
Adidas stawia na doświadczenia kibiców. Brand Center Masaryk otwarty w nowej odsłonie przed MŚ 2026
Adidas zakończył modernizację swojego prestiżowego sklepu Brand Center przy alei Masaryk w dzielnicy Polanco w Meksyku, dostosowując obiekt do rosnącego zainteresowania piłką nożną przed mistrzostwami świata FIFA 2026. Odnowiona przestrzeń ma być nie tylko miejscem sprzedaży produktów, ale również centrum doświadczeń dla kibiców i miłośników sportu.