Z kraju 23 maja 2022

Pogoń Szczecin wysłała list gratulacyjny Lechowi Poznań

Miniony sezon PKO Bank Polski Ekstraklasy był bardzo zacięty jeśli chodzi o walkę na górze tabeli. Ostatecznie po tytuł mistrzowski sięgnął Lech Poznań, a na Bułgarską powędrował list gratulacyjny od Pogoni Szczecin.

Pogoń gratuluje Lechowi

Lech Poznań, Raków Częstochowa oraz Pogoń Szczecin przez bardzo długi czas rywalizowały o zdobycie tytułu mistrza Polski. Ostatecznie trofeum powędrowało na stolicy Wielkopolski. Kolejorz zakończył sezon z pięcioma punktami przewagi nad Rakowem oraz dziewięcioma nad Portowcami.

Pogoń postanowiła oficjalnie pogratulować swojemu przeciwnikowi. Klub ze Szczecina postanowił wysłać na Bułgarską oficjalny list gratulacyjny z podpisem prezesa Jarosława Mroczka.

Dla kogo nagrody indywidualne?

O rozstrzygnięciach w tabeli PKO Ekstraklasy wiadomo już wszystko. Już dzisiaj wieczorem poznamy z kolei zwycięzców w poszczególnych konkursach indywidualnych na Gali Sezonu, która rozpocznie się o godzinie 20:00. Na niej ogłoszone zostaną wyniki między innymi na najlepszego piłkarza, napastnika, pomocnika, obrońcę, bramkarza czy trenera sezonu