Z kraju 17 maja 2022

Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w ostatniej kolejce PKO Ekstraklasy

W najbliższą sobotę o godzinie 17:30 odbędą się wszystkie mecze 34. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy. We wtorkowe południe Telewizja Polska poinformowała o tym, jakie starcie pokaże na swoich antenach.

Raków – Lechia w TVP

Tak samo jak w poprzednich sezonach, tak i teraz wszystkie spotkania ostatniej kolejki Ekstraklasy odbędą się tego samego dnia o tej samej godzinie – w tym przypadku będzie to sobota 21 maja o godzinie 17:30.

Na antenie Telewizji Publicznej będzie można obejrzeć spotkanie Rakowa Częstochowa z Lechią Gdańsk. Gospodarze będą walczyć o to, by zapewnić sobie wicemistrzostwo Polski. Na ten moment piłkarze Marka Papszuna mają dwa punkty przewagi nad Pogonią Szczecin. Początek studia TVP zaplanowała na godzinę 17:30.

Ceremonia wręczenia trofeum także w TVP

Po spotkanie przy Limanowskiego widzowie Telewizji Polski będą mogli obejrzeć także ceremonię wręczenia trofeum Ekstraklasy. Oznacza to, że transmisja zostanie przeniesiona do Poznania, gdzie pewny tytułu Lech Poznań zagra z Zagłębiem Lubin. Po spotkaniu zaplanowano całą dekorację oraz fetę związaną z mistrzostwem Kolejorza.