Aktualności 15 lutego 2022

Widzew sprzedał komplet karnetów na rundę wiosenną

Runda wiosenna w Fortuna 1. Lidze zapowiada się pasjonująco. O awans z pewnością powalczy Widzew Łódź, który obecnie zajmuje 2. miejsce w tabeli. Ekipie z Piłsudskiego z pewnością pomogą kibice, którzy wykupili wszystkie karnety.

Mobilizacja w Łodzi

Po poprzednim sezonie, który był dla Widzewa dość średni drużyna przeszła sporą zmianę i nowa kampania była swego rodzaju niewiadomą. Pomimo to, 4-krotny mistrz Polski sprzedał latem ponad 15 tysięcy karnetów, z czego 1/3 z nich obejmowała tylko rundę jesienną. Przed startem ligi w 2022 roku fani nie mieli już żadnych wątpliwości i bardzo szybko wykupili komplet karnetów do końca rozgrywek.

Sprzedaż wejściówek na rundę wiosenną rozpoczęła się w ostatnią sobotę. Już w poniedziałek klub poinformował o tym, że wszystkie dostępne karnety zostały wykupione – dokładnie 16090 miejsc.

Start z drugiej pozycji

Widzew Łódź walkę o awans wznowi z drugiej lokaty. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia na koncie mają 39 punktów i rundę wiosenną rozpoczynać będą domowym spotkaniem z Arką Gdynia. Ten mecz, który możemy postrzegać jako szlagier zaplecza Ekstraklasy odbędzie się w piątek 25 lutego o godzinie 20:30.