Aktualności 6 lipca 2021

Grzegorz Krychowiak podjął się nowego biznesowego wyzwania

Grzegorz Krychowiak zdecydował się na nową biznesową inwestycję. Już w grudniu ruszy sprzedaż serii “The Men by Grzegorz Krychowiak”, której producentem jest firma Lajuu, w której połowa udziałów należy do piłkarza.

Grzegorz Krychowiak to jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy w reprezentacji Polski. W barwach narodowych rozegrał 82 mecze, w których zdobył cztery gole, uczestnicząc w trzech wielkich turniejach. Z kolei w piłkarskim CV już może sobie zapisać kilka uznanych marek, jak m.in. Sevilla i Paris Saint-Germain. Za to od 2019 roku 31-latek występuje w Lokomotiwie Moskwa, z którym wciąż ma ważną umowę.

Kolejny biznes reprezentanta Polski

Nie jest tajemnicą, że piłka nożna to nie jedyna płaszczyzna, na jakiej zawodowo angażuje się Grzegorz Krychowiak. Reprezentant Polski jest bowiem założycielem i współwłaścicielem marki modowej Balamonte, specjalizującej się w garniturach, które projektuje sam piłkarz. Poza tym, 31-latek jest właścicielem firmy BioGol, zajmującej się produkcją ekologicznej żywności.

Teraz piłkarz podjął się kolejnego wyzwania. Już w grudniu w sprzedaży pojawi się seria kosmetyków i płynów do kąpieli dla mężczyzn “The Men by Grzegorz Krychowiak”. Producentem tej linii będzie firma Lajuu, której spółka Lajuu Men, w połowie należy właśnie do reprezentanta Polski.

Jakie kosmetyki znajdą się w ofercie sygnowanej nazwiskiem Grzegorza Krychowiaka? W ofercie mają znaleźć się krem do twarzy, żel pod prysznic, szampon do włosów oraz olejek do pielęgnacji zarostu.