Aktualności 5 lipca 2021

Radosław Majdan w reklamie Media Markt [WIDEO]

Radosław Majdan wystąpił w najnowszej reklamie Media Markt. Były reprezentant Polski w najnowszej kampanii ponownie… stanął na bramce.

Radosław Majdan to jeden z byłych piłkarzy, którzy po zakończeniu kariery wciąż sprawiają, że jest o nim głośno. 49-latek od lat jest bowiem zaangażowany w różne przedsięwzięcia medialne i biznesowe. Aktualni były bramkarz jest ekspertem Canal+ Sport, a także właścicielem marki perfum Vabun. Uczestniczy także w projekcie limitowanych edycji whisky firmy Wealth Solutions.

“Zależy mi na tym, żeby to, co reklamuję, niosło ze sobą określone wartości”

Ponadto, Radosław Majdan bierze udział w różnych kampaniach reklamowych. Jak sam wyznał w rozmowie ze “SportMarketing.pl”, wybiera propozycje występów w sposób przemyślany. – W życiu robiłem różne rzeczy, ale nikt mi nie może zarzucić tego, że to co robiłem, wykonywałem nierzetelnie. Poza tym z racji wieku ludzie oceniają mnie już bardziej poważnie. Zależy mi również na tym, żeby to, co reklamuję albo w co się angażuję, niosło ze sobą jakieś określone wartości – przyznał Radosław Majdan w rozmowie “SportMarketing.pl”.

Były reprezentant założył bramkarskie rękawice w nowej reklamie

Radosław Majdan właśnie wziął udział w kampanii sieci sklepów Media Markt. W najnowszym spocie były reprezentant Polski trenował w stroju sportowym i bramkarskich rękawicach między półkami jednego z supermarketów.