Aktualności 11 maja 2021

QueQuality sponsorem klubu piłkarskiego

QueQuality, czyli wytwórnia założona przez Quebonafide, została sponsorem Orła Źlinice. Klub występuje w lidze okręgowej w województwie opolskim.

Orzeł Źlinice to klub opolskiej klasy okręgowej, czyli występujący na szóstym poziomie ligowym. Aktualnie zespół znajduje się na trzecim miejscu w rozgrywkach i walczy o awans do IV ligi. Na dziewięć kolejek przed końcem drużyna traci pięć punktów do pierwszego TOR-u Dobrzeń Wielki.

“Quality tak jak sponsor”

O klubie w najbliższym czasie może się jednak zrobić głośno. Powodem jest nawiązanie współpracy z wytwórnią QueQuality, której założycielem jest jeden z najpopularniejszym polskich raperów, Quebonafide. Po raz pierwszy zespół zagrał z logiem QueQuality na koszulkach w niedzielnym meczu z TOR-em Dobrzeń Wielki.

Nasze Orły w ostatnim spotkaniu ligowym zadebiutowały w nowym komplecie meczowym. Debiutanckie stroje zostały ochrzczone trzema punktami i przyniosły nam szczęście. Trzeba przyznać że są bardzo „quality” tak jak sponsor, który je nam zafundował. Dziękujemy firmie QueQuality. Za wsparcie i za tak kozacki sprzęt – napisał klub w mediach społecznościowych.

Fot. Facebook/Orzeł Źlinica