Aktualności 7 maja 2021

ECO-cars nowym sponsorem Warty Poznań

Warta Poznań nawiązała współpracę z kolejnym sponsorem. Klub PKO Ekstraklasy podpisał umowę do 2022 roku z firmą ECO-cars. 

Warta stale się rozwija

“Zieloni” w tym sezonie, po 25-letniej przerwie wrócili do najwyższej ligi. Drużyna z Poznania jest bez wątpienia jedną z największych rewelacji obecnych rozgrywek. Warta aktualnie zajmuje siódme miejsce w lidze i traci do miejsca gwarantującego udział w europejskich pucharach zaledwie dwa punkty. Klub rozwija się jednak nie tylko pod względem sportowym – w ostatnich miesiącach nawiązał kilka współprac sponsorskich.

Współpraca z ECO-cars

Nowym sponsorem Warty Poznań została firma ECO-cars. Przedsiębiorstwo zajmuje się, jak można przeczytać w oficjalnym komunikacie, recyklingiem pojazdów, pomocą w zbieraniu i odbiorem surowców wtórnych, zużytych baterii, odbiorem, transportem i unieszkodliwianiem odpadów powstałych w procesach produkcyjnych i poprodukcyjnych. Warto dodać, że prezes zarządu firmy nie ukrywa przywiązania do klubu ze stolicy Wielkopolski.

Jestem poznaniakiem, kocham Poznań, kocham sport, a w przy okazji w prowadzeniu biznesu czuje się jak ryba w wodzie. Ta działalność pod wieloma względami jest podobna do sportu ponieważ potrzebuje długofalowej wizji, poświęcenia, przemyślanej taktyki i charakteru. Moją wizją jest obecnie budowanie coraz silniejszej marki spółki, której jestem prezesem. Angażujemy się w wiele inicjatyw charytatywnych, pro bono i właśnie w sport – Kamil Kulesza, prezes zarządu ECO-cars w klubowym komunikacie.

Umowa sponsorska będzie obowiązywać do końca przyszłego sezonu. W jej ramach piłkarze Warty zagrają z logiem firmy na rękawach koszulek meczowych. Pierwszym meczem z nowym sponsorskim logotypem na strojach “Zielonych” będzie niedzielny pojedynek ligowy ze Śląskiem Wrocław.

Fot. Klaudia Berda/Warta Poznań