Aktualności 6 kwietnia 2021

Ewa Pajor ambasadorką T-Mobile Polska

Ewa Pajor zagra w jednej drużynie z Robertem Lewandowskim? Piłkarka VfL Wolfsburg została ambasadorką T-Mobile Polska.

Ważna postać kobiecej piłki

Ewa Pajor to jedna z postaci, dzięki którym popularność kobiecej piłki nożnej stale się rozwija. Piłkarka ma na koncie wiele sukcesów drużynowych i indywidualnych w barwach Medyka Konin i VfL Wolfsburg. Po raz pierwszy piłkarski świat o niej usłyszał w 2013 roku, gdy została królową strzelczyń podczas mistrzostw Europy. Z kolei w sezonie 2018/2019 osiągnęła największy sukces w dotychczasowej karierze. Wówczas sięgnęła po koronę królowej strzelczyń Bundesligi.

Nowa współpraca Ewy Pajor

Dobra postawa na boisku oraz rosnąca popularność kobiecej piłki nożnej sprawiły, że Ewa Pajor cieszy się także coraz większym zainteresowaniem reklamodawców. Piłkarka jest ambasadorką Nike Football, Visa Polska, a także sklepu piłkarskiego R-Gol. Teraz nawiązała kolejną prestiżową współpracę.

Ewa Pajor została ambasadorką T-Mobile Polska. Tym samym można powiedzieć, że piłkarka poszła w ten sposób śladami kapitana męskiej reprezentacji, Roberta Lewandowskiego.

Ewa Pajor t-mobile

Bardzo sobie cenię profesjonalizm, dlatego połączyłam siły z T-Mobile. Bardzo się cieszę, bo wiem, że zrobimy coś fajnego dla was, i oczywiście kobiecej piłki, coś fajnego – wyznała Piłkarka Roku 2018 i 2019 w Plebiscycie “Piłki Nożnej”