Aktualności 25 lutego 2021

Warta Poznań zmienia siedzibę i apeluje do kibiców o przynoszenie kwiatów

Warta Poznań ruszyła z nietypową akcją. Klub zachęca do przynoszenia… kwiatów, które mają być częścią wystroju nowej siedziby.

Przenosiny siedziby Warty

Warta Poznań niedawno zmieniła klubową siedzibę. Budynek przy Drodze Dębińskiej w Poznaniu jest w opłakanym stanie i wymaga prac remontowych. Z pomocą w stronę klubu PKO BP Ekstraklasy wyszło Miasto Poznań, które udostępnili Warcie jedno z pięter budynku POSiR przy pobliskiej ul. Spychalskiego.

“Zielony to kolor między innymi kwiatów”

W związku z przeprowadzką klub rozpoczął akcję, o której w środę poinformował w mediach społecznościowych.

Niedawno przenieśliśmy się do nowej siedziby klubu, w której chcemy poczuć się jak w domu. Warta Poznań to “Zieloni”, a zielony to kolor między innymi kwiatów – podkreślił trener zespołu ekstraklasy, Piotr Tworek.

W ten sposób Warta Poznań zachęca kibiców do przynoszenia roślin do nowej siedziby klubu. W oficjalnym komunikacie trener Piotr Tworek zaznaczył, że mają być to kwiaty, które potrzebują szczególnej pielęgnacji.

Jeżeli macie w domu rośliny, które wymagają opieki i pielęgnacji, możecie je tutaj do nas dostarczyć, dzięki czemu staniecie się częścią naszej Zielonej Rodziny – dodał trener Warty.

Kwiaty można zostawiać w recepcji budynku POSiR przy ul. Jana Spychalskiego 34 na specjalnie przygotowanym stoliku – od poniedziałku do piątku w godz. 6 – 22.30.