Aktualności 19 lutego 2021

Andrzej Iwan wrócił do Wisły Kraków. Klub wypuścił limitowaną serię koszulek

Andrzej Iwan wrócił do Wisły Kraków i dołączył do klubowego działu skautingu. Klub postanowił wykorzystać tę sytuację pod kątem marketingowym.

Reedycja biografii “Spalony”

O Andrzeju Iwanie w ostatnim czasie znów zrobiło się głośno. Głównym tego powodem jest reedycja biografii piłkarza, której autorem jest Krzysztof Stanowski. Książka będzie zawierać dodatkowy rozdział w porównaniu z pierwotną wersją. Publikacja jest dostępna do zakupu w oficjalnym sklepie Kanału Sportowego.

Legenda Wisły

Jako piłkarz, Andrzej Iwan występował w Wiśle Kraków w latach 1976-1985. Brązowy medalista Mistrzostw Świata 1982 już wcześniej wrócił jednak do klubu. W latach 90. prowadził drużyny juniorów, natomiast od 1999 do 2001 roku był asystentem przy pierwszym zespole. Drużyna podczas jego pracy zdobyła mistrzostwo Polski z sezonie 2000/2001.

Wielki powrót i ciekawa akcja klubu

Andrzej Iwan w ostatnim czasie pełnił funkcję dyrektora sportowego Wieczystej Kraków. Teraz objął jednak nową funkcję. Legendarna “siódemka” Wisły Kraków wróciła do “Białej Gwiazdy” w nowej roli. Były piłkarz dołączył do sztabu skautingowego klubu. – Wraz z Arkadiuszem Głowackim oraz jego współpracownikami będzie poszukiwał zawodników pod kątem gry w pierwszym zespole – można przeczytać w komunikacie na stronie Wisły.

Wisła Kraków postanowiła wykorzystać powrót swojej legendy do klubu pod kątem marketingowym. Od czwartku w klubowym sklepie klubu można zamówić limitowaną koszulkę retro z numerem “7” i nazwiskiem Andrzeja Iwana. Jej koszt wynosi 169 zł.