Aktualności 16 lutego 2021

Joanna Jędrzejczyk jurorką programu TVP

Joanna Jędrzejczyk pojawi się w wiosennej ramówce Telewizji Polskiej. Zawodniczka MMA będzie jurorką trzeciej edycji programu “Dance, Dance, Dance”.

Post wywołał burzę

W tym tygodniu Joanna Jędrzejczyk umieściła na Instagramie wpis, z którego treści wynikało, że będzie jurorką programu TVP. Jej post spotkał się z hejtem ze strony followersów i po jakimś czasie zniknął z social mediów.

Ostatni post wzbudził masę kontrowersji. No opanujmy się. Nie wyzywajcie się na moich socialach, bo tego nie lubię. Widzę, że są skrajne decyzje, dlatego post został usunięty. Nie usunęłam go dlatego, że wylewa się na mnie fala hejtu. Spływa to po mnie. Niepotrzebne są nam jeszcze większe podziały w kraju, ale miłość, życzliwość i wspólne zrozumienie – wyjaśniła zawodniczka MMA w reakcji na Facebooku.

Debiut w roli jurorki

We wtorek wszystko się wyjaśniło – Joanna Jędrzejczyk będzie jurorką trzeciej edycji programu “Dance, Dance, Dance”. Zawodniczka MMA zastąpi na fotelu jurorskim aktorkę Annę Muchę, która niedawno zakończyła współpracę z programem. Obok niej występy uczestników będą oceniać Ida Nowakowska i Agustin Egurrola.