Z kraju 27 stycznia 2021

Przekazujesz procent podatku, dostajesz bilet na mecz

W ten sposób Motor Lublin ma zamiar przekonać kibiców do zasilenia akademii. Dla obu stron mowa o sytuacji win-win. Kibic nie ponosi żadnych kosztów, wspiera rozwój młodzieży w ulubionym klubie, a dodatkowo dostanie bilet.

Wszystkie osoby fizyczne muszą złożyć zeznania podatkowe bez względu czy w roku kalendarzowym zarobiły 100 milionów, czy kilkanaście tysięcy. Państwo zabiera swoje w podatkach, ale dla każdego jest przecież opcja przekazania 1% podatku na organizacje pożytku publicznego. Wśród nich często znajdują się stowarzyszenia szkolące dzieci i młodzież.

Motor z kampanią o przekazanie procenta z podatku wystartował od początku 2021 roku, a teraz można powiedzieć, że daje konkrety. Każdy kto wskaże Akademię Motoru Lublin jako organizacje do wsparcia, dostanie voucher na bilet. Dokładniej na podwójne bilety, na dowolne spotkanie lubelskiej drużyny w nadchodzącej rundzie wiosennej. Trzeba tylko będzie udowodnić fakt złożenia takiego zeznania podatkowego. W przypadku papierowych wystarczy ksero, w przypadku zeznań elektronicznych screen ekranu. Krótko mówiąc kibic nie wydaje ani złotówki, zgarnia dwa bilety i jeszcze ma poczucie, że w jakimś stopniu pomógł w szkoleniu.