Z kraju 8 sierpnia 2020

Carolina Car Company i hummel sponsorami DPD Legionovii

Carolina Car Company w roli sponsora oraz hummel jako sponsor techniczny od sezonu 2020/2021 będą wspierać DPD Legionovię Legionowo.

Umowa z Carolina Car Company oznacza, że już wkrótce na ulicach miasta będzie można spotkać klubowe samochody marki Toyota.

Bardzo się cieszymy, że Carolina Car Company do nas dołącza – powiedział prezes klubu Konrad Ciejka. Nadchodzący sezon zapowiada się nad wyraz emocjonująco, a dodatkową korzyścią dla naszych sponsorów będzie start ekipy DPD Legionovii w europejskich pucharach. Jestem przekonany, że zaczynamy długą i owocną współpracę naszych marek.

Ponadto drużyna w rozpoczynającym się sezonie będzie korzystała ze sprzętu marki hummel. Umowa została podpisana na trzy lata.

Cieszymy się z podjęcia współpracy z klubem DPD Legionovia Legionowo, który podobnie jak nasza marka jest otwarty na nowoczesne modele sponsoringu sportowego – mówi Adam Niewiński, Key Account Manager hummel International. Wchodzimy w nowy wymiar współpracy z klubem sportowym w Polsce. Nasze partnerstwo będzie zawierało wiele innowacyjnych elementów, o których powiemy wkrótce. hummel i DPD Legionovia Legionowo wyznają bardzo podobne wartości, co pozwoli nam osiągnąć wyznaczone temu partnerstwu cele sportowe i biznesowe.