Z kraju 9 czerwca 2020

Wisła Płock formalizuje kooperację

Na bazie umowy zawartej do 30 czerwca 2021 roku do listy partnerów Wisły Płock występującej w PKO Bank Polski Ekstraklasie oficjalnie dołączyła firma WERON.

– Tak naprawdę z Wisłą Płock współpracujemy od kilku ładnych lat, ale w końcu przyszedł czas, żeby wspólnie wejść na wyższy poziom. Piłka w Płocku się rozwija i my to widzimy. Jako, że misją naszej firmy jest dostarczenie najlepszych rozwiązań w zakresie suplementacji oraz regeneracji to właśnie w ten sposób będziemy chcieli pomóc popularnym Nafciarzom. Będziemy wspierać sztab medyczny, inwestować w ich rozwój zapewniając im wszystko to co jest dziś absolutnie potrzebne na wysokim poziomie sportowym. Nasz wspólny projekt zakłada również edukację piłkarzy, akademii oraz w niedalekiej przyszłości wsparcie i bezpośrednią współpracę przy rozbudowie strefy regeneracji na nowym już stadionie. Osobiście się w to zaangażuje i na pewno będę stałym bywalcem na meczach – powiedział Bartosz Weron, właściciel firmy.

– Doszliśmy do wniosku, że najwyższa pora oficjalnie związać się z liderem rynku w swojej branży i zacząć działać jeszcze bardziej profesjonalnie. Nasz nowy partner zaopatrzy nas w pełną gamę suplementacji pod nadzorem wykwalifikowanego eksperta, a dodatkowo zapewni możliwość korzystania z urządzeń do rehabilitacji i treningu, które dziś w sporcie zawodowym są nieodłącznym elementem funkcjonowania – dodał Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock.

Cały Team Weron składa się z ludzi zaangażowanych mocno w sport i medycynę, pasjonatów i specjalistów z zakresu żywienia i rehabilitacji sportowej.