Z kraju 6 czerwca 2020

Kolejne umowy Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie przed startem sezonu 2020/21 PlusLigi nie zatrzymuje się w działaniach biznesowych.

Klub podpisał dwie kolejne umowy ze sponsorami. Parafowane został porozumienie z Konsorcjum Stali. Firma wspiera klub od czasu debiutu w 1. lidze.

Na mocy odnowionego kontraktu przedsiębiorstwo będzie sponsorem strategicznym. – Nasza firma jest sponsorem klubu od pierwszego sezonu w 1. lidze. Z dumą patrzymy na rozwój i osiągnięcia naszej drużyny – mówi Janusz Smołka, prezes zarządu Konsorcjum Stali S.A. – Nie tylko nasi pracownicy, ale i główni akcjonariusze są wiernymi kibicami. Mamy za sobą sezon skrócony przez zdarzenia nadzwyczajne, ale, patrząc na przygotowania do następnego, wierzymy w kolejny sukces, mierzony obecnością w czołówce tabeli. Nie do końca jeszcze wiadomo, w jakich warunkach będą się odbywały mecze w nadchodzących rozgrywkach, ale my będziemy gorąco dopingować naszą drużynę niezależnie od tego – dodaje prezes Smołka.

Przedłużona została też kooperacja z Zakładami Produkcyjnymi B-D S.A. Tym samym wytwórnia wody Jura Skałka będzie sponsorem strategicznym w sezonie 2020/21. – Z ogromna przyjemnością informujemy o podpisaniu umowy sponsorskiej na sezon 2020/2021 pomiędzy Aluron Virtu CMC Zawiercie S.A. a Zakładami Produkcyjnymi B-D S.A. w Zawierciu, producentem naturalnej wody mineralnej Jura Skałka – stwierdza Witold Brodzik, przewodniczący rady nadzorczej Zakładów Produkcyjnych B-D S.A. – W związku z ambitnymi planami klubu, które pokrywają się z oczekiwaniami wspaniałych kibiców – mieszkańców naszego miasta, rada nadzorcza oraz zarząd postanowiły, jak co roku, zwiększyć zaangażowanie finansowe naszej firmy w ten projekt – dodaje pan Brodzik.