Z kraju 28 maja 2020

Karaś dołączył do Olimp Sport Nutrition

Robert Karaś, jeden z najlepszych triathlonistów w historii dołączył do zespołu sportowców Olimp Team. Mistrz i rekordzista świata rozpoczął współpracę z marką Olimp Sport Nutrition.

Kariera sportowa Karasia rozwija się bardzo dynamicznie. W ubiegłym roku ustanowił rekord świata na dystansie Double Ironman i pobił własny wynik aż o 1 godzinę i 4 sekundy. Jego determinacja i ciężka praca zaowocowała między innymi zdobyciem tytułu mistrza Polski Ironman 2014, pobiciem rekordu świata w Double Ironman (2017) i Triple Ironman (2018) oraz zwycięstwem w Mistrzostwach Świata Triple Ironman 2018.

– Rola odpowiedniego żywienia jest w sporcie jest jednym z kluczy do sukcesu. Decyzja o współpracy z marką Olimp Sport Nutrition była dla mnie naturalna, ponieważ za produktami tej marki stoją lata doświadczeń i badań laboratoryjnych, dzięki którym ich produkty są bezpieczne i idealne wspierają potrzeby organizmu – powiedział Robert Karaś.

– Trudno zaprzeczyć, że w żyłach Karasia płynie krew wypełniona prawdziwą miłością do sportu i pokonywania coraz to nowych barier. Wierzymy, że przygotowania Roberta wsparte odpowiednią suplementacją pozwolą na osiągnięcie kolejnych sukcesów oraz zdobycie nowych tytułów – dodał Maciej Jaskot, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w Olimp Labs.