Z kraju 27 maja 2020

Ekstraklasa pozyskała partnera dla swojej usługi

Już za chwilę rusza PKO Bank Polski Ekstraklasa. Wraz z nią wracają rozgrywki Fantasy Ekstraklasy. Spółka zarządzająca ligą pozyskała dla internetowej rozrywki nowego partnera.

Umowę do końca kampanii 2019/20 zawarto z Totalizatorem Sportowym, właścicielem marki LOTTO.

– Piłkarskie emocje mogą towarzyszyć nam nie tylko podczas oglądania rozgrywek startującej od piątku Ekstraklasy. Jak nigdy dotąd potrzebne jest, by fani piłki nożnej mieli jeszcze większą możliwość zagłębiania się w ten piękny świat futbolu – współzawodnictwa, transferów zawodników czy budowania potęgi przez swoje drużyny. Tam, gdzie mamy do czynienia z piłkarską rywalizacją i sportowymi emocjami, nawet wirtualnie, nie mogło też zabraknąć marki LOTTO – powiedział Olgierd Cieślik, prezes zarządu Totalizatora Sportowego.

– Restart rozgrywek już lada moment i jak widać atmosfera wśród fanów futbolu zaczyna coraz bardziej się podgrzewać. Niewątpliwie jednym z nich jest nasz wieloletni partner – Totalizator Sportowy, który z marką LOTTO towarzyszy naszej lidze w różnych wymiarach od wielu lat. Najwyższy czas, by wszyscy chętni włączyli się do tej zabawy, która dostarcza podobnych emocji jak na boisku i gromadzi jedną z najszybciej rozwijających się społeczności wokół polskiego futbolu. To właśnie poprzez Fantasy Ekstraklasa każdy może tworzyć własne drużyny, uzupełniać składy, dokonywać transferów i dyskutować o wynikach na boisku i o własnych drużynach w ligach prywatnych w równie emocjonalny sposób, jak w realnych rozgrywkach – uzupełnił Marcin Animucki, prezes Ekstraklasy S.A.

– Teraz pomogą w tym jeszcze statystyki InStat, które zostaną tu przeniesione wprost z boisk. To dla nas szczególnie budujące, że za projektem kryją się też bardzo dobre wyniki liczbowe – 375 tysięcy unikalnych użytkowników oraz ponad 34 mln odsłon są dowodem, że Fantasy Ekstraklasa stało się nieodłączną częścią rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy – zakończył Animucki.