Z kraju 25 maja 2020

Cracovia rusza z akcją #PasujePomóc

Ruszyła akcja piłkarskiej Cracovii, związana bezpośrednio z nadchodzącym wznowieniem rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy.

Gdy stadiony pozostaną zamknięte, posiadacze karnetów na mecze „Pasów” będą mogli bezpłatnie przekazywać swoje wyrazy wsparcia dla zawodników, korzystając z band LED oraz telebimów. Zbiórka haseł od sympatyków rusza pod nazwą #PasujePomóc.

Przed każdym domowym spotkaniem ligowym oraz pucharowym do końca sezonu 2019/20, klub zbierać będzie wspierające hasła oraz zdjęcia od posiadaczy karnetów. Treści przesyłane będą drogą mailową na adres [email protected] – zawsze do piątku poprzedzającego domowy mecz. W wypadku rozgrywania spotkania w tygodniu, terminem będzie dzień bezpośrednio przed meczem. Jeśli termin zostanie przekroczony lub liczba nadesłanych haseł przekroczy czas przeznaczony na ich emisję, pojawią się one na bandach podczas kolejnego meczu.

Posiadacze abonamentów mają opcjonalny wybór nośników – może to być sama treść na bandy LED, samo zdjęcie na telebimy lub obydwa naraz. Możliwość skorzystania z tej opcji jest jednorazowa, a tekst nie może przekroczyć 50 znaków.

Emisja kibicowskich treści ma być formą rekompensaty i możliwością wsparcia klubu oraz drużyny w sytuacji, w której karnetowicze nie mogą gościć na obiekcie.

Wśród propozycji dla posiadaczy karnetów, mających zbilansować zamknięcie stadionu na czas pandemii, jest również preferencyjna oferta karnetów na sezon 2020/21 dla przedłużających dotychczasowy abonament, której szczegóły zostaną podane wkrótce. Dla zainteresowanych oferowane są również vouchery, gwarantujące 50 zł upustu przy zakupach za minimum 100 zł w oficjalnym sklepie Cracovii.

Każdy karnetowicz Cracovii może również zgłosić się po odbiór kodu dostępu do usług Canal+ w ramach akcji „Ty Wspierasz, My Dziękujemy”. Jego zastosowanie po pierwszym, bezpłatnym miesiącu korzystania umożliwi śledzenie spotkań ligowych za darmo do końca sezonu.