Z kraju 17 maja 2020

Polska Siatkówka z operatorem sprzedaży biletów

Do grona partnerów Polskiej Siatkówki dołączył nowy oficjalny partner. To międzynarodowy operator sprzedaży biletów na wydarzenia publiczne.

Umowę podpisano z firmą eBilet.pl. Warto zarazem pamiętać, że Polski Związek Piłki Siatkowej z tym przedsiębiorstwem kooperuje od pięciu lat. To eBilet.pl zajmował się dystrybucją wejściówek na wiele wydarzeń, jak finał Ligi Światowej w 2016 roku, czy Mistrzostwa Europy CEV mężczyzn w 2017 roku.

– eBilet.pl, to bardzo ważny partner Polskiej Siatkówki. Niezwykle rad jestem z zawarcia porozumienia z operatorem biletowym, który jest naszym bezpośrednim łącznikiem z najlepszymi kibicami na świecie – najlepszymi, bardzo wiernymi i lojalnymi. To między innymi dzięki eBilet.pl nasze relacje z fanami siatkówki w Polsce są niezwykle serdeczne. Partnerstwo pozwoli na uruchomienie kolejnych ofert dla naszych wspaniałych kibiców. Nie ukrywam, że w tak trudnym czasie, pozyskanie kolejnego partnera dla naszej dyscypliny ma wartość niezwykle istotną – powiedział Jacek Kasprzyk, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

– Wydarzenia siatkarskie są bardzo istotną częścią naszej oferty w bardzo szerokiej gamie imprez na polskim rynek. W ciągu pięciu dotychczasowych lat współpracy z PZPS przekonaliśmy się wielokrotnie, że polski kibic siatkówki jest niezwykle emocjonalnie związany z dyscypliną, drużynami klubowymi, a przede wszystkim narodowymi. Nasi pracownicy są wielkimi fanami siatkówki i ogromnie cieszymy się, że stajemy się częścią wielkiej, wspaniałej Siatkarskiej Rodziny – podkreśla Marcin Matuszewski, prezes eBilet.pl.

Kontrakt zawarto na dwa lata.