Z kraju 20 kwietnia 2020

Kolejne gwiazdy dla platformy TopLevelTennis

Thunderbolt S.A., spółka notowana na rynku NewConnect, pozyskała dwie kolejne gwiazdy dla platformy TopLevelTennis.com.

Pierwszą z nich jest Wolfgang Thiem, który odpowiadał jako trener i manager za rozwój juniorskiej kariery swojego syna Dominica Thiema – wielokrotnego finalisty turniejów wielkoszlemowych, a obecnie 3-go tenisisty świata w rankingu ATP. W swoim kursie na platformie TopLevelTennis.com skoncentruje się on na aspektach technicznych, psychologicznych, motorycznych oraz finansowych w rozwoju juniorskiej kariery zawodniczej. Jego udział w projekcie uzupełni portfolio gwiazd o osobę, która ma ogromne doświadczenie i wiedzę w jaki sposób prowadzić karierę młodego tenisisty, aby mógł odnieść sukces na skalę światową.

Drugą nową gwiazdą TopLevelTennis.com jest Marco Panichi – trener przygotowania motorycznego najlepszego obecnie tenisisty świata – Novaka Djokovica. Marco Panichi jest od wielu lat trenerem współpracującym ze znanymi postaciami tenisa. Treści zaprezentowane w jego kursie będą bardzo atrakcyjne nie tylko dla trenerów tenisa, ale i trenerów innych dyscyplin sportowych z uwagi na ich uniwersalność. Zgodnie z podpisaną umową inwestycyjną, Marco Panichi obejmie także akcje spółki i stanie się akcjonariuszem oraz będzie uczestniczył w jej dalszym rozwoju.

– Bardzo nam zależy, by zbudować kompletną platformę, na której każdy pasjonat tenisa znajdzie dla siebie wyjątkowe treści. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na współpracę z wybitnym trenerem przygotowania motorycznego Marco Panichi, który stworzy kurs właśnie od strony treningu fizycznego w tenisie. Materiał ten będzie również kierowany do szerszego grona odbiorców jak chociażby trenerów personalnych na całym świecie, którzy będą mogli czerpać z doświadczenia Marco. Natomiast kurs z Wolfgangiem Thiemem będzie kierowany głównie do rodziców młodych lub przyszłych zawodników. W tym kursie Thiem będzie pokazywał rodzicom wszelkie pułapki oraz zaznaczał, co jest ważne w poszczególnych kategoriach wiekowych młodego tenisisty, analizując nie tylko aspekty tenisowe, ale również mentalne, fizyczne i związane z inwestycją w młodego zawodnika. Nasza platforma staje się nie tylko większa ze względu na ilość gwiazd i kursów, ale również z powodu różnorodności ekskluzywnych materiałów. Już w tym momencie zapewniliśmy 1.200 minut filmów z naszymi gwiazdami przy przyszłym zakupie dostępu GOLD, który będzie kosztował 89.99$ za roczny dostęp do platformy TopLevelTennis.com. – ocenia Tomasz Mrozowski, prezes zarządu spółki Thunderbolt S.A.