Z kraju 16 kwietnia 2020

Wystartowała klinika SportsMedic

15 kwietnia oficjalnie otwarto we Wrocławiu klinikę SportsMedic, której właścicielem jest Kajetan Maćkowiak.


– Przyznam, że funkcjonując w świecie wrocławskiego sportu, wielokrotnie spotykałem się z pytaniami o takie miejsce w dolnośląskiej stolicy. Nie znalazłem konkretnej opcji więc postanowiłem działać i otworzyć SportsMedic, czyli połączenie medycyny ze sportem w kompleksowy sposób. Od diagnostyki u lekarza specjalisty po fizjoterapię, rehabilitację, na profesjonalnym medycznym treningu kończąc. Miejsce dla wszystkich, a przede wszystkim dla tych, którzy uprawiają sport, nawet amatorsko – mówi Maćkowiak.

SportsMedic jest skierowana do sportowców, ale nie tylko. To również miejsce dla tych, którzy chcą skorzystać z regeneracji oraz poprawić swoją kondycję, koordynację ruchową i szeroko rozumianą sprawność. 

– To nowe "dziecko" w naszej sportowej rodzinie i cieszę się, że tuż po wyjątkowym, świątecznym czasie możemy je zaprezentować. Misją SportsMedic jest zaproponowanie każdemu pacjentowi indywidualnie dobranego procesu usprawniania, przy wykorzystaniu najnowszych dostępnych metod leczenia, w ramach prywatnej opieki medycznej – mówi prezes KFC Gwardia Wrocław, Łukasz Tobys, człowiek dodatkowo uwiarygadniający SportsMedic w powiązaniu z wieloletnią tradycją i nowoczesnością najbardziej utytułowanego klubu siatkarskiego na Dolnym Śląsku.