ŁKS wycofa się z rozgrywek?
Widmo wycofania się z rozgrywek zajrzało Łódzkiem Klubowi Sportowemu głęboko w oczy. W przyszłym tygodniu ma zostać złożony wniosek o ogłoszenie upadłości.

Z takim zamiarem noszą się działacze beniaminka T-Mobile Ekstraklasy. Warto także dodać, iż sobotni sparing z Bogdanką Łęczna został odwołany.
– Pod koniec ubiegłego roku przygotowaliśmy plan naprawczy, dzięki któremu klub mógłby odzyskać równowagę finansową i przetrwać kryzys. Niestety, nie wszyscy zawodnicy byli tym zainteresowani, a bez zmian nie jesteśmy w stanie utrzymywać dalej drużyny. Dlatego na początku przyszłego tygodnia zamierzamy złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości. Prawnicy przygotowują już papiery – powiedział Polskiej Agencji Prasowej prezes sportowej spółki ŁKS – Jakub Urbanowicz.
O zaistniałej sytuacji działacze poinformowali zawodników przed piątkowymi zajęciami.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Mundial rozgrzał nie tylko stadiony. Polacy wygenerowali 381 mln wyświetleń w sieci
Choć mundial zakończył się wraz z ostatnim gwizdkiem finału, emocje związane z turniejem jeszcze długo wybrzmiewały w mediach społecznościowych. Jak wynika z analizy przygotowanej przez SentiOne, mistrzostwa świata były jednym z najgłośniejszych wydarzeń sportowych w polskim internecie, generując ogromną liczbę dyskusji, interakcji i zasięgów.