Z kraju 20 listopada 2019

Projekt Warszawa znów zmienia nazwę

ORLEN Paliwa, spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN, została sponsorem tytularnym Projektu Warszawa.

Projekt Warszawa oraz ORLEN Paliwa podpisały umowę sponsorską, na mocy której klub będzie występował pod nową nazwą VERVA Warszawa ORLEN Paliwa.

Umowa będzie obowiązywała przez trzy sezony. W jej ramach promowane będą marki ORLEN Paliwa, VERVA, BAQ oraz EKOTERM.

– W warszawskiej drużynie dostrzegliśmy duży potencjał. Łączy nas ambicja i zaangażowanie w podejmowane działania. Wspólnie chcemy, by stołeczni siatkarze mogli jak najlepiej przygotować się do rozgrywek europejskiej Ligi Mistrzów, gdzie zmierzą się z najlepszymi klubami ze Starego Kontynentu. Nasze wsparcie im to gwarantuje. Obecność na zawodach tej rangi to także element naszej strategii, mającej na celu promocję i dalszą ekspansję marek Grupy Kapitałowej ORLEN w Europie – powiedział Jakub Opara, członek zarządu ds. Llogistyki ORLEN Paliwa.

– Wierzymy, że wielkie inicjatywy wymagają wsparcia mocnych partnerów. Z zadowoleniem przyjęliśmy, że spółka ORLEN Paliwa zdecydowała się wesprzeć stołeczną drużynę oraz zostać jej sponsorem tytularnym. To firma, która wielokrotnie wspierała już sportowe, w tym siatkarskie projekty. Jestem przekonany, że „grając z VERVĄ”, warszawska drużyna sięgnie po najwyższe trofea – mówił Bertrand Jasiński, prezes zarządu Projektu Warszawa.