Sieć serwisów korzysta z gwiazd siatkówki
Q Service Castrol, sieć serwisów samochodowych, wystartowała z nową kampanią wizerunkową, której gwiazdami są dwie gwiazdy polskiej siatkówki.

Umowy parafowano ze Zbigniewem Bartmanem i Piotrem Gruszką. Ten pierwszy jest zawodnikiem, a drugi trenerem Asseco Resovii Rzeszów występującej w PlusLidze.
Akcja "Asy serwisowe” została przygotowana przez Czomolungma Kolektyw i Media Concept. Będzie ona podzielona na etapy. Pierwszym jest klip „Mistrzowskie Otwarcie”.
Działania będą prowadzone do marca przyszłego roku. Będą wspierane także przez plakaty i banery reklamowe oraz aktywności w mediach społecznościowych.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Nawet 500 mln dolarów za nowe miejsce w MLS? Właściciele analizują kolejną rundę ekspansji
Major League Soccer może w najbliższych latach ponownie rozszerzyć liczbę uczestników rozgrywek. Według informacji amerykańskich mediów właściciele klubów rozważają ustalenie opłaty na poziomie nawet 500 milionów dolarów dla nowych inwestorów zainteresowanych dołączeniem do ligi. Byłaby to najwyższa kwota w historii MLS i kolejny dowód na rosnącą wartość amerykańskich rozgrywek piłkarskich.