Z kraju 30 października 2019

Skra uruchamia klub biznesu

PGE Skra Bełchatów wychodzi naprzeciw przedsiębiorstwom, które chciałyby włączyć się we wspieranie klubu i realizować własne cele biznesowe.


Zespół startujący w siatkarskiej PlusLidze stworzył dedykowany klub biznesu, który niesie dla partnerów wiele korzyści.

Uczestnictwo w Klubie Biznesu Skry Bełchatów to integracja pomiędzy firmami, a podstawowym zadaniem PGE Skry jest doprowadzenie do efektu synergii oraz współpracy pomiędzy Klubowiczami.

– Nie jest to może innowacyjne działanie, bo klub biznesu to powszechna rzecz w świecie sportu. Nasza inicjatywa ma jednak przede wszystkim na celu zrzeszenie firm, które chcą nawiązać kontakty biznesowe z innymi przedsiębiorcami oraz osobami poruszającymi się w ich środowisku. Nasz plan jest taki, by w oparciu o markę PGE Skry podmioty mogły rozwijać swoją działalność gospodarczą i budować sieć swoich kontaktów przy sportowej atmosferze podczas widowisk organizowanych przez nasz klub – mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Warto podkreślić, że projekt Klubu Biznesu Skry Bełchatów jest w pełni realizowany przez bełchatowski klub, a opiekę nad nim będzie sprawował pracownik pełniący funkcję koordynatora. Podstawowym elementem nowego projektu będą mecze, podczas których klubowicze we wspólnym gronie będą wspierać drużynę PGE Skry.

Każde przedsiębiorstwo, które zdecyduje się na dołączenie do Klubu Biznesu Skry Bełchatów, może także liczyć na udział w cyklicznych spotkaniach biznesowych oraz innych spotkaniach okolicznościowych. Korzyścią jest również możliwość prezentowania oferty handlowej oraz ekspozycja materiałów reklamowych przez partnera podczas spotkań klubu.

Klubowicze będą mieli również szansę udziału w spotkaniach z gośćmi specjalnymi, włącznie z wybranymi zawodnikami PGE Skry Bełchatów, innymi pracownikami klubu oraz sponsorami. Będzie to również organizacja wyjazdów na spotkania PlusLigi, wydarzenia z udziałem siatkarskiej reprezentacji Polski czy inne eventy dla członków Klubu.