Toyota Łódź nie tylko z piłką nożną
Toyota Łódź, dealer marki Toyota, w ostatnich tygodniach przedłużał umowy z piłkarskimi klubami: ŁKS Łódź i Widzew Łódź.

Teraz przyszedł czas na zaangażowanie się w siatkówkę. Kontrakt podpisano z ŁKS Commercecon Łódź, czyli siatkarskim mistrzem Polski kobiet.
– Cieszymy się, że w siatkarskiej rodzinie ŁKS-u Commercecon możemy powitać kolejnego partnera. Toyota to uznany na całym świecie koncern motoryzacyjny, a łódzki oddział działa prężnie już od 9 lat – podkreśla Mariusz Przybyła, manager ds. marketingu ŁKS Commercecon.
– Toyota Łódź coraz prężniej działa w obszarze sponsoringu sportowego, wpierając również sekcję piłki nożnej Łódzkiego Klubu Sportowego. To dla nas bardzo ważne, że szefowie łódzkiego dealera Toyoty zdecydowali się rozpocząć współpracę również z „Łódzkimi Wiewiórami”. Jesteśmy przekonani, że wspólnie osiągniemy założone cele – dodał.
Nie ujawniono więcej szczegółów kontraktu.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Adidas stawia na doświadczenia kibiców. Brand Center Masaryk otwarty w nowej odsłonie przed MŚ 2026
Adidas zakończył modernizację swojego prestiżowego sklepu Brand Center przy alei Masaryk w dzielnicy Polanco w Meksyku, dostosowując obiekt do rosnącego zainteresowania piłką nożną przed mistrzostwami świata FIFA 2026. Odnowiona przestrzeń ma być nie tylko miejscem sprzedaży produktów, ale również centrum doświadczeń dla kibiców i miłośników sportu.