Z kraju 29 lipca 2019

Miedź na dłużej z bukmacherem

Miedź Legnica, która w sezonie 2019/20 będzie występowała na zapleczu PKO Ekstraklasy, przedłużyła współpracę z bukmacherem.


Tym samym Fortuna Zakłady Bukmacherskie będą wspierać legniczan już trzeci rok.

W ramach współpracy logo firmy eksponowane będzie na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy. Ponadto przewidziane są wspólne działania marketingowe.

– Miedź jest naszym sprawdzonym partnerem, dlatego zdecydowaliśmy się przedłużyć umowę sponsoringową z klubem z Legnicy, również na czas jego występów w Fortuna 1 Lidze. Mamy nadzieję, że doświadczenie zdobyte w Ekstraklasie zaprocentuje i piłkarze Miedzi od pierwszej kolejki włączą się do gry o powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej – powiedział Leszek Haba, członek zarządu i dyrektor marketingu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

– Współpraca klubu z Fortuną naturalnie kojarzy się z największymi sukcesami Miedzi w ostatnich latach czyli wygraniem rozgrywek 1. ligi i występami w Ekstraklasie. To dla nas bardzo ważny partner. Bardzo się cieszę, ze hasło „FORTUNA sprzyja Miedzi” będzie obowiązywać także w nadchodzącym sezonie – powiedział Tomasz Brusiło, członek zarządu Miedzi.