Z kraju 25 lipca 2019

Radomiak z bukmacherem

Radomiak Radom, beniaminek Fortuna 1. Ligi piłkarskiej, podpisał umowę z nowym sponsorem, którym będzie firma bukmacherska.


Drużyna związała się z Fortuną Zakłady Bukmacherskie, która będzie oficjalnym sponsorem. Kontrakt będzie ważny do końca sezonu 2019/2020.

W ramach współpracy Fortuna we współpracy z klubem przeprowadzi w trakcie sezonu liczne aktywacje promocyjne dla kibiców Radomiaka. Na stadionie w Radomiu podczas meczów pojawią się ponadto dodatkowe nośniki reklamowe nowego sponsora.

Wspólne plany marketingowe Radomiaka i Fortuny zakładają również obecność bukmachera w klubowych kanałach social media.

– Fortuna zawsze chętnie nawiązuje współpracę z klubami znanymi z dobrej organizacji oraz licznej grupy kibiców, przychodzących na mecze swojego zespołu. Radomiak z pewnością spełnia te kryteria, więc z radością przyjęliśmy informacje o jego awansie do Fortuna 1. Ligi i postanowiliśmy zostać partnerem klubu w inauguracyjnym sezonie na zapleczu Ekstraklasy. Wierzę, że piłkarze z Radomia nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i szybko staną się jedną z najmocniejszych drużyn w Fortuna 1. Lidze – powiedział Leszek Haba, członek zarządu, dyrektor marketingu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

– Cieszymy się, że tak prestiżowy partner, jakim niewątpliwie jest Fortuna, obdarzył nas swoim zaufaniem i zdecydował się na dołączenie do rodziny Radomiaka. Nasz klub jako stale rozwijająca się marka przyciąga coraz więcej firm gotowych nawiązać szeroką współpracę. Wierzymy, że nadchodzący sezon będzie pełen pozytywnych emocji i z dużą radością przyjęliśmy fakt, że te emocje będziemy przeżywać razem z Fortuną – podsumował prezes klubu, Sławomir Stempniewski.