Z kraju 15 lipca 2019

Stal Rzeszów jako pierwsza w Polsce?

Stal Rzeszów, która awansowała do 2. ligi piłkarskiej i wraca tym samym na poziom centralny potrafi zaskoczyć. Coś nam się zdaje, że to nie będzie ostatni raz.


Otóż ekipa z Podkarpacia poinformowała, że w poszukiwaniu nowych sposobów dotarcia do młodych fanów postanowiła uruchomić swoje oficjalne konto w aplikacji TikTok.

Menedżer ds. rozwoju marki i komunikacji w klubie, Tomasz Flakowski powiedział: – By dotrzeć do nowych odbiorców online, a zwłaszcza młodych fanów postanowiliśmy uruchomić nowe konto, @stalrzeszow1944, przez które będziemy udostępniać krótkie filmy i nagrania zza kulis klubu, w tym z treningów, meczów, a także rozrywkowe klipy i treści ukazujące wyjątkowe chwile z życia pierwszej drużyny.

– Stale szukamy kreatywnych i innowacyjnych sposobów na wzmocnienie naszych bliskich więzi i umożliwiających nawiązanie współpracy z naszymi fanami w całym kraju. Dziś jesteśmy dumni z uruchomienia naszego nowego oficjalnego kanału na TikTok – widzimy wiele możliwości dotarcia do nowej i młodszej publiczności dzięki ciekawej, wciągającej zawartości wideo – dodał Flakowski.