Z kraju 5 kwietnia 2019

Radomiak pozyskał dużego sponsora

Radomiak Radom, który mierzy w awans na zaplecze LOTTO Ekstraklasy, pozyskał nowego, dużego sponsora.


Klub piłkarski związał się z Enea, czołową firmą z branży energetycznej. Przedsiębiorstwo będzie jednym z głównych sponsorów Radomiaka.

– To bardzo ważny dzień dla Radomiaka. Dzięki podpisaniu umowy z firmą Enea możemy mierzyć w ambitne cele sportowe i wykonać duży krok na drodze rozwoju klubu – mówi prezes klubu, Sławomir Stempniewski.

Umowa będzie obowiązywać do końca 2019 roku. Można się jednak spodziewać, żę po awansie do Fortuna 1. Ligi porozumienie zostanie przedłużone.

Na mocy kontraktu logo firmy już wkrótce zagości na meczowych i treningowych strojach Radomiaka. Podczas meczów reklama Enea będzie bardzo dobrze widoczna w wielu miejscach na stadionie, a logotyp znajdzie się także w materiałach okołomeczowych i na kanałach social media oraz stronie internetowej klubu.

– Radomiak jest głównym faworytem tegorocznych rozgrywek drugiej ligi. Potrzebuje jednak silnego wsparcia, zarówno nas kibiców, jak i sponsorów. Umowa ze spółką Enea pozwala kreślić dalekosiężne plany w rozwoju klubu. Jestem szczęśliwy, że udało się doprowadzić do jej zawarcia – podkreśla Adam Bielan, wicemarszałek Senatu RP.