Lechia z nowymi ludźmi
11 kwietnia odbyło się walne zgromadzenie akcjonariuszy Lechii Gdańsk. Wybrano nowych członków rady nadzorczej.

Dołączyli do niej Katarzyna Frączkowska, Michał Hałaczkiewicz oraz Rafał Kasprzycki.
Warto dodać, że dotychczasowi członkowie rady oraz zarząd klubu otrzymali absolutorium za zakończony rok obrotowy.
Natomiast akcjonariusze mniejszościowi nie zgłosili kandydata na członka zarządu. Zarząd spółki będzie musiał tym samym nadal szukać możliwości negocjacyjnych.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Przerwy na nawodnienie budzą kontrowersje. FIFA odpowiada na krytykę kibiców
Piłkarskie MŚ przynoszą nie tylko sportowe emocje, ale również gorącą dyskusję wokół obowiązkowych przerw na nawodnienie. FIFA zdecydowała, że w każdym meczu zawodnicy zatrzymują grę około 22. i 67. minuty na trzyminutowy odpoczynek i uzupełnienie płynów. Rozwiązanie ma obowiązywać niezależnie od warunków pogodowych, co wywołało falę komentarzy wśród kibiców.