Z kraju 17 lutego 2018

STS zainwestował w esport

Firma bukmacherska STS poszerzyła swoje portfolio o Polską Ligę Esportową. To może być interesująca współpraca.


Kontrakt między stronami będzie ważny do końca 2018 roku. Na jego mocy ekspozycja logotypów firmy ma się pojawiać w trakcie rozgrywek. Planowane są także wspólne akcje dla kibiców. Oczywiście nie zabraknie też działań w mediach społecznościowych.

– Wsparcie STS jest dla nas docenieniem marki Polskiej Ligi Esportowej i dostrzeżeniem dynamicznego rozwoju dyscypliny w Polsce. Rozgrywki oglądało 150-200 tysięcy unikalnych widzów tygodniowo, a społeczność od lat czekała na regularną ligę. Spełniliśmy te oczekiwania. Dodatkowo esportowcy i drużyny poprzez stały dochód oraz wsparcie organizacyjne sprawniej przechodzą przez proces profesjonalizacji – powiedział Krzysztof Stypułkowski, prezes Fantasy Expo, właściciel i twórca projektu Polskiej Ligi Esportowej.

Kooperacja zacznie się z przytupem. Otóż STS i Polska Liga Esportowa zorganizują mecz gwiazd w CS:GO. Kibice będą mogli wybrać kapitanów drużyn.

– Podpisanie umowy sponsorskiej z Polską Ligą Esportową jest kontynuacją działań, których celem jest status preferowanego bukmachera wśród kibiców esportu w Polsce. Zależy nam także na wsparciu dalszego rozwoju i profesjonalizacji branży esportowej – zakończył Mateusz Juroszek, prezes STS.