Z kraju 8 lutego 2018

Górnik z nowym kontraktem

Górnik Zabrze z tym sponsorem zaczął współpracę w 2016 roku, teraz będzie ona kontynuowana. Mowa o potentacie na rynku bukmacherskim.


STS zawarł nowy kontrakt z zabrzańskim ekstraklasowcem. Umowa będzie obowiązywać do 2021 roku.

Na mocy porozumienia ekspozycja logo bukmachera zostanie umiejscowione na rękawkach strojów meczowych pierwszej drużyny.

Firma pozostanie zarazem oficjalnym bukmacherem klubu, a to umożliwia promocję, między innymi poprzez ekspozycję logo, w trakcie domowych meczów rozgrywanych na Stadionie im. Ernesta Pohla.

Nie zabraknie także umieszczenia oznaczeń STS na oficjalnej stronie internetowej zabrzan i współpracę w mediach społecznościowych Górnika.

W kontrakcie znalazły się też premie za miejsca miejsca w pierwszej czwórce na koniec sezonu LOTTO Ekstraklasy, mistrzostwo Polski, europejskie puchary oraz Puchar Polski.

– Ta umowa jest wielokrotnie wyższa niż ta sprzed dwóch lat. Oczywiście szczegółów nie mogę zdradzić, ale będzie to jedna z naszych najwyższych umów w ekstraklasie. To świadczy o wartości marki, jaką jest dziś Górnik Zabrze. Współpraca z kibicami układała się – i to układa się bardzo dobrze. Z pewnością będziemy organizować wiele akcji razem przez następne trzy lata – zapewnił Mariusz Juroszek, prezes STS.